Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja

Autor Wiadomość
 Tytuł: To OOBE? udalo sie moze no niewiem za 8razem :p
 Post Napisane: 12 sie 2010 16:13 
Śpiący

Witam mam problem tzn: Czytalem o OOBE zainteresowalo to mnie i dzisaj postanowilem sprobowac pocwiczyc z porad z kasiazki Roberta Monroe :p. Tak wiec obodzilem sie rano i odrazu pomyslalem ze sproboje oobe xD. Tak wiec wyobrazilem sobie jakis przedmiot ,ktory po jakims czasie zaczol zanikac to znaczy nasowaly mi sie inne mysli i tak powinno byc potem poprostu je obserwowalem az kiedy juz znikly i zostal mi sam czarn oobraz wobrazilem sobie kule 30 cm od glowy potem przesunolem ja o metr potem o2 metry i upuscilem ja sobie do glowy i nagle jak nie poer.dolnol mnie jakis prad ,drgawki czy cos takiego ,poza tym nie moglem ruszyc glowa itp... Ale moglem poruszac rekami- wyadwalo sie jakbym poruszal sie w galarecie pooooowooooli... ptworzylem oczy izobaczylem moj pokoj jak przez mgle czyli hmmm. no przez tak iczarny obraz jakby i zaraz postanowilem wrocic do ciala :p - wystraszylem sie tego troche :P - pamietam jak przeczytalem wczesniej gdzies w necie ze zeby wrocic do ciala wystarczy miec intence i probowac poruszyc jakas swoja konczyne wiec probowalem poruczyc palcem i udalo sie po ajkichs 10 sek wrucic :p bylo fajnie i strasznie troche... Co o tym sadzicie?

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja