Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyjścia i bariery poza ciałem.
 Post Napisane: 03 sty 2012 21:32 
Przebudzony

Ależ Bartek5, ja jestem ateistką, nie wątpię jednak w istnienie Opiekunów ;) niezależnie od tego czy są istotami niezależnymi, czy częścią naszej podświadomości, moim zdaniem coś takiego istnieje. Chociaż moje teorie to jest inna sprawa, która zajęłaby parę stron.

Co do książek Roberta Monroe, to chyba muszę sięgnąć, bo już któraś osoba wychwala, a ja nie miałam z nimi styczności.

No i nie zapominajmy że na forum każdy ma prawo wygłaszać i uzasadniać swoje opinie, jeśli nie rani swoimi słowami innych.

Post Napisane: 12 lut 2012 01:19 
Senny Podróżnik

Cytuj:
Ależ Bartek5, ja jestem ateistką, nie wątpię jednak w istnienie Opiekunów

Ateizm to nie tylko brak wiary w istnienie bóstw ale i odrzucenie poglądu jakoby na świecie istniały rzeczy nie wyjaśnione, irracjonalne. Czyli nie jesteś ateistką :)

Post Napisane: 22 paź 2012 15:46 
Senny Podróżnik

Błąd interpretacji kontekstu - miała na myśli że jako znawisko/pojęcie istnieją na pewno, przypuszczając że mogą być tylko wytworami podświadomości. Czyli może być Ateistką lub conajmniej realistką - i nie przeszkadza to w możliwości prowadzenia wewnętrznych spekulacji i wynurzeń na potrzeby analizy i komunikacji. Tak samo istnieją "Anonimowi", "Opinia publiczna", "Masoni" i "Oneironauci" ze swoim "świadomym śnieniem".

Tak wiem że mineło pół roku - powiedzmy że to kobieca solidayzacja - to wszystko wyjaśnia.

Post Napisane: 17 sie 2013 10:37 
Przebudzony

Jeśli chodzi o wychodzenie z ciała to mam prawie identycznie, również rano zaraz po śnie nad ranem. Udało mi się pełne wyjście 2 razy i również znalazłem się w pokoju. Uczucie, które masz w głowie, ja mam na całym ciele i dzięki temu kiedy przekręcam się na bok ciałem astralnym bez problemu ląduję na podłodze nie poruszając się fizycznym ciałem. Takich przypadków zacząłem doznawać niedawno, kiedy założyłem dziennik snów i polepszyła mi się ich pamięć. Jakiś miesiąc temu zakupiłem ciekawą książkę o projekcji astralnej dla początkujących, jest tam opisane 6 dosyć łatwych technik, które na początku treningu wywołały u mnie ciekawe odczucia, tutaj link: http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki ... tkujacych/ Polecam też przeczytać traktat o projekcji astralnej Roberta Bruce`a, od którego zacząłem swoją przygodę z projekcją astralną, link: http://www.astraldynamics.pl/upload/Tra ... ralnej.pdf :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja