Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WTF? - czyli humor z podświadomości
 Post Napisane: 08 maja 2014 16:16 
Śpiący

W zasadzie nie powinienem się odzywać, bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć żadnej śmiesznej sytuacji, a trochę ich było (z reguły to mi się zdarzały jak śniłem że jestem w szkole w klasie i coś rzuciłem albo odpyskowałem - jak w prawdziwym życiu miałem w zwyczaju). Dlatego żałuję że nie prowadzę od dłuższego czasu dziennika snów, myślę że to jest dobra motywacja, żeby wznowić : ) Dlatego dzięki za ten temat. Dodam jeszcze, że nieporównywalnie więcej mam sytuacji w śnie że jestem zażenowany, niż rozbawiony : )

Tytuł: Re: WTF? - czyli humor z podświadomości
 Post Napisane: 15 maja 2014 09:10 
Przebudzony

Dzisiejszy:
(mowa o starym pojemniku po dezodorancie, akcja w zwykłym warsztacie - przyp. aut.)

Biorę pojemnik i wylewam go wszędzie wokół, zwłaszcza przy leżącym po prawej stadzie śpiących lub nieżywych niedźwiedzi. Wszystko zdaje się być ok, płyn był zwykłą wodą. Wtem – niedźwiedzie stają w płomieniach, w pomieszczeniu zapanował ognisty chaos.

Zaznaczam że nie trzymam w warsztacie niedźwiedzi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Ogólna dyskusja