Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Dział porządkowy » Wymiar 48

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyjście z ciała-demony,opętanie
 Post Napisane: 12 paź 2011 16:39 
Administrator Snów

Silhouette napisał(a):

Jeden z użytkowników miał iść ratować świat z Tybetu, ale zginął dokonując astralnej aborcji na innej userce. Trzy dni później powrócił z martwych, ale w międzyczasie na forum pojawili się sekciarze z dosyć złożoną wizją multiversum (od nich zresztą pochodzi nazwa "wymiar 48"), którzy rozmawiali z duchami, które widziały jego ducha. Próbowali go też wskrzesić z pomocą swojego guru, ale się nie dał. Dwóch innych użytkowników zostało też opętanych przez swoich dziadków... i wiele wiele więcej. Wielu z zaangażowanych zostało zbanowanych (w tym kilku moderatorów), a dział "ezoteryka" zamknięty i zakopany.

Łezka się w oku kręci.

Post Napisane: 12 paź 2011 20:30 
Kreator Snów

Proszę zamknijcie ten temat bo jego istnienie i tak pozostaje dla mnie wielką niedorzecznością.

Post Napisane: 10 lis 2011 00:12 
Kreator Snów

yeld napisał(a):
Silhouette napisał(a):

Jeden z użytkowników miał iść ratować świat z Tybetu, ale zginął dokonując astralnej aborcji na innej userce. Trzy dni później powrócił z martwych, ale w międzyczasie na forum pojawili się sekciarze z dosyć złożoną wizją multiversum (od nich zresztą pochodzi nazwa "wymiar 48"), którzy rozmawiali z duchami, które widziały jego ducha. Próbowali go też wskrzesić z pomocą swojego guru, ale się nie dał. Dwóch innych użytkowników zostało też opętanych przez swoich dziadków... i wiele wiele więcej. Wielu z zaangażowanych zostało zbanowanych (w tym kilku moderatorów), a dział "ezoteryka" zamknięty i zakopany.

Łezka się w oku kręci.

Że też to się nie zachowało! Damn you Yeld :cry:

Post Napisane: 13 lis 2011 16:04 
Administrator Snów

iks de.

Post Napisane: 01 lip 2012 20:19 
Śpiący

Silhouette napisał(a):

To ja odpiszę ładniej:
Demony nie istnieją. Bóg nie istnieje. Astral nie istnieje. Przewodnik nie istnieje. Wychodzenie z ciała nie istnieje. Zjawiska ezoteryczne ogólnie rzecz biorąc nie istnieją i nie zajmujemy się nimi na tym forum.

Co za to istnieje? Akapity.

Co do zaś Twojego pytania: Normalnie powiedziałbym, że miałeś bardzo realistyczny koszmar + porażenie przysenne + może gorączkę w okolicach 40 stopni. Dwa dni ostrych halucynacji sugerują jednak poważniejsze zaburzenie, a to również nie jest domena tego forum. Sugeruję wizytę u specjalisty i to najlepiej nie takiego, który określi tego typu epizod jako "brak anomalii" czy "mająca miliardy lat istota, działająca w skali całego wszechświata, chciała akurat nad Tobą się poznęcać".
siema mi tez snia sie podobne sny od malego co jakis czas a tym snom zawsze towarzyszy zajebisty lek ja u 5latka tak bardzo ze skraj zalamania a mam zdrowa glowe badalem ja kilka razy i wszystko ok a przewaznie snia mi sie demony zmarli a przybieraja rozne formy od tygrysa za oknem po dziki i czarne psy wilki gryzace mnie i zjadajace i tez diably duszace za serce nie tak ze widzialem wszystko jak wygladaja dokladnie ale po przebudzeniu czuje ich obecnosc dlumacze sobie ze to tylko sen a jednak je czuje a jestem 100ateista od malego nie chodze do kosiola i wiem ze religia to opium dla mas ostatniej nocy mialem sen ze jestem opentany i gnije od srodka a miewalem takie juz ze usnelem z zapalonym tv i wiedzialem ze spie a demon mnie dusi i ze spie a pamietalem wynik meczu a przeciesz spalem

Post Napisane: 14 lip 2012 22:28 
Świadomy

Nie chce mi się wysilać więc odpiszę w punktach:
  • Cytuj:
    wiem ze religia to opium dla mas

Następnym razem pomyśl, zanim coś takiego napiszesz bo możesz urazić czyjeś uczucia religijne.
  • Cytuj:
    pamietalem wynik meczu a przeciesz spalem

Skoro zdajesz sobie sprawę z tego, że spałeś, to gdzie problem?
  • Cytuj:
    przewaznie snia mi sie demony zmarli

Nie masz przypadkiem nerwicy? link
  • P.S. Witaj na forum.

Post Napisane: 03 sie 2012 13:48 
Senny Podróżnik

olek.zn napisał(a):
Cytuj:
wiem ze religia to opium dla mas

Następnym razem pomyśl, zanim coś takiego napiszesz bo możesz urazić czyjeś uczucia religijne.

spokojnie teraz religia jest cywilizowana, za wyrażanie takich opinii można co najwyżej być ekskomunikowany i nie dostać bierzmowania... a potem konsekwentnie: ślubu, chrztu dziecka, pogrzebu - przecież sadzenie zmarłych to marnotrawstwo dobrego mięsa. :)

Post Napisane: 04 sie 2012 18:58 
Świadomy

Zawsze tego nie mogłem zrozumieć: "obrażanie uczuć religijnych". Można przecież obrażać uczucia "polityczne"(ta partia jest fajna, a ta twoja to banda złodziei!) "ekonomiczne"(jeden by chciał socjal a drugi wolny rynek) albo "światopoglądowe" ale "religijnych"-nigdy!. Co w jest w nich takiego specjalnego? Dobrym przykładem do czego może prowadzić indoktrynacja od wczesnych lat jest autor tego tematu.

Post Napisane: 05 sie 2012 10:09 
Świadomy

Chodzi mi o to, że każdy ma inne poglądy, nie mówię, że przedstawianie ich jest złe, nawet może to być pozytywne, bo poszerzamy swoje horyzonty, stajemy się bardziej tolerancyjni dla innych itp., ale bez sensu wg. mnie jest przekonywanie do nich innych, ponieważ to my decydujemy o swoim życiu i sami powinniśmy zadecydować, w co chcemy wierzyć.
Jako "obrażanie uczuć religijnych" rozumiem więc wmawianie komuś, w co ma wierzyć, a w co nie, nie koniecznie chodzi tu o religię, przynajmniej w potocznym znaczeniu.

Post Napisane: 05 sie 2012 14:29 
Kreator Snów

Religia to kwestia przekonań, które są w człowieku mocniej ukorzenione, a co za tym idzie, jej obraza powoduje złość wyznawcy. Każda religia ma swój margines obrazy, chrześcijanina nie obrazi spoliczkowanie, natomiast muzułmanin będzie kręcić głową już na wołowinę.

Wydaje mi się jednak, że "obrażanie uczuć religijnych" jest mocno przesadzone, w każdej religii i pod każdym kątem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Dział porządkowy » Wymiar 48