Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Dział porządkowy » Wymiar 48

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyjście z ciała-demony,opętanie
 Post Napisane: 08 paź 2011 21:24 
Administrator Snów

po tamtej stronie napisał(a):
a) nice troll
b) odłóż dragi
c) udaj się do specjalisty
Dlaczego mnie zaszufladkowałeś w 3 podpunktach?Dragów nigdy nie brałem a może ja jeden z tych stanów które opisujecie na tym forum doświadczyłem bez żadnych ćwiczeń?Próbuje dociec co mnie się przytrafiło co mnie przeraziło a Ty wklejasz jakieś puste regułki które nic nie wnoszą w wątek a nawet wskazują na prymitywny stan Twojej wypowiedzi.Wstyd i żenada.Oczekiwałem rzetelnej odpowiedźi a co uzyskałem suchą regułkę.Jeśli taki jest moderator to chyba jest na poziomie 2-latka z lekkim opóźnieniem.P.S. U specjalisty byłem i to na dodatek w zakładzie zamkniętym i na dziś jestem zdrów jak ryba.Zresztą podczas całego pobytu nie stwierdzono żadnych anomalii psychicznych.

Dlaczego w 3? Bo tyle mi wystarczyło ;) Napisałeś post (który swoją drogą sam w swojej formie mnie kuje w oczy, pomijając jego treść) na forum dotyczącym świadomego śnienia i zagadnień z nim związanych, a nie na jakimś kościelno-religijnym, tudzież psychiatryczno-psychologicznym. Chciałbym także zwrócić uwagę, że jest to forum gdzie zabieramy się do tego zagadnienia z możliwie naukowym podejściem, także gdy ktoś pisze o demonach, duchach i podróżach astralnych, powinien się liczyć z tym, ze jego pobyt tutaj nie będzie mile widziany, przynajmniej ze strony władz. Osobiście mogę przymrużyć oko jedynie na luźne rozmowy w tej tematyce w odpowiednim dziale w tawernie.

Pisząc wszystko co znalazło się w powyższym cytacie, tylko utwierdzasz mnie w moich przekonaniach, że moje 'szufladki' do Ciebie pasują. Jeżeli jednak się mylę, Sil odpowiedział Ci wystarczająco, lepszej odpowiedzi raczej od nikogo tutaj nie otrzymasz, zgłoś się do odpowiedniej instytucji po pomoc, może tym razem udaj się także do neurologa.

"To, że masz otwarte oczy nie znaczy, że nie śpisz. Trzeba jeszcze przetworzyć obraz przekazywany nam przez oczy, by zrozumieć co się dzieję w naszym otoczeniu. Jak sobie z tym radzisz? Rozejrzałeś się już?"
Obrazek
LD = 129 \o/

Post Napisane: 09 paź 2011 11:04 
Śpiący

Silhouette chyba zapomniałeś dodać tekstu bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.Jak można być moderatorem mając zaledwie parę napisanych postów.Nie do pomyślenia.

Post Napisane: 09 paź 2011 11:06 
Kreator Snów

O ile się nie mylę on wcześniej więcej postów napisał na lucid.fora.pl, i automatycznie mianowano go na moda.

Post Napisane: 09 paź 2011 11:09 
Kreator Snów

A tak apropos tematu: wygląda to na opętanie. Idź na Niewiarygodne.pl i się pochwal ;)

Post Napisane: 09 paź 2011 11:10 
Śpiący

Dziękuję Garet za odpowiedź myślę że swoją historią poprostu nie trafiłem w odpowiednie forum.Przepraszam ale uwierz mi że chciałem się jak najszybciej podzielić swoim przeżyciem z ludźmi którzy mogliby mi wyjaśnić genezę powstania owych zjawisk.Pozdrawiam!!!

Post Napisane: 09 paź 2011 13:09 
Przebudzony

Powiedzmy, że moje wypowiedzi mają wbudowany test IQ (;

Dosyć ciekawe jest też to, że samemu będąc nowym użytkownikiem, ewidentnie nie znającym historii tego forum, pouczasz wszystkich kto powinien (lub nie powinien) być moderatorem. Hmm.

Oraz tak dla przypomnienia: moderatorem zostałem dawno dawno temu, jeszcze na starym forum, głównie dlatego, że Oneiron, który znał mnie jako administratora kilku innych for, potrzebował ludzi do pomocy w naprawianiu Lucida po ezo-dramie d;

Post Napisane: 09 paź 2011 13:32 
Senny Podróżnik

Silhouette napisał(a):

Oneiron, który znał mnie jako administratora kilku innych for, potrzebował ludzi do pomocy w naprawianiu Lucida po ezo-dramie d;

Jakim znowu ezo-dramie?

Post Napisane: 09 paź 2011 14:46 
Przebudzony

Jeden z użytkowników miał iść ratować świat z Tybetu, ale zginął dokonując astralnej aborcji na innej userce. Trzy dni później powrócił z martwych, ale w międzyczasie na forum pojawili się sekciarze z dosyć złożoną wizją multiversum (od nich zresztą pochodzi nazwa "wymiar 48"), którzy rozmawiali z duchami, które widziały jego ducha. Próbowali go też wskrzesić z pomocą swojego guru, ale się nie dał. Dwóch innych użytkowników zostało też opętanych przez swoich dziadków... i wiele wiele więcej. Wielu z zaangażowanych zostało zbanowanych (w tym kilku moderatorów), a dział "ezoteryka" zamknięty i zakopany.

Post Napisane: 10 paź 2011 07:02 
Senny Podróżnik

A precz! Szatan was opętał! Trza zamknąć ten temat zanim ofiar będzie więcej!

Post Napisane: 10 paź 2011 19:56 
Senny Podróżnik

Aha, czyli dlatego słowo "draq" jest badwordem na Ircu :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Dział porządkowy » Wymiar 48