Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki

Autor Wiadomość
 Tytuł: Poprawa jakosci snow - male nagranie od stratega
 Post Napisane: 15 sty 2012 13:24 
Świadomy

Siemka wszystkim,

Oj, jak dawno mnie tu nie było :p Toteż pomyślałem sobie, że zrobię coś dla wszystkich forumowiczów i zabrałem się za stworzenie małego nagrania mającego poprawić jakość wspomnień snów.

Cóż, muszę przyznać, iż efekt wyszedł średni, a to głównie z powodu czasu, jaki poświęciłem (pół godzinki zabawy). Miałem też drobny katar, więc głos stał się jakiś taki nijaki. Ale nic! Co tam! Pochwalę się moimi wypocinami.

Ogólnie nagranie z założenia miało być krótkie, gdyż trwa ciut ponad 5 minut. Dlatego nie trzeba się martwić, iż w połowie uśniemy lub zanudzimy się na śmierć. Jego przeznaczenia to krótka afirmacja w ciągu dnia lub tuż przed snem. Spodziewam się efektów już po kilku dniach (ale ja nie mogę tego sprawdzić, gdyż codziennie pamiętam te 3-5 snów). Dlatego Was zapraszam do testowania.

W nagraniu użyłem coś w rodzaju dudnień różnicowych, ale zrealizowanych według mojego pomysłu. Nie łączymy tutaj dwóch identycznych tonów, ale odpowiednio edytujemy falę dźwiękową. Stworzyłem też coś w rodzaju szumów morza (z efektem głębi), a to okraszyłem prawdziwym nagraniem (tutaj czasem jakaś fala, głos mewy, etc.). Nagrania oczywiście należy słuchać w słuchawkach :D

Oto link do nagrania:
http://www.deshan.pl/ps.mp3

Jeśli komuś się spodoba, być może zabiorę się na poważnie za coś takiego i zmontuję bardziej profesjonalny materiał (na tyle, na ile umiejętności mi pozwolą). W takim razie, prosiłbym o jakieś komentarze, rady, prośby, etc.

ps. Przepraszam za wszystkie błędy, ale muszę przyznać, iż teraz wyjątkowo brak u mnie czasu.

//proszę nie usuwać moich postów, gdyż każdy jest coś wart, nie robię offtopu...

Ostatnio edytowano 15 sty 2012 19:56 przez strateg, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Krótkie nagranie od stratega
 Post Napisane: 15 sty 2012 15:09 
Kreator Snów

Tyle lat, strateg.

Naprawdę ładnie skleiłeś to. Bez szumów i zakłóceń. Odsłuchuje się tego chyba kilka minut przed zaśnieciem, co nie?

Tytuł: Re: Krótkie nagranie od stratega
 Post Napisane: 15 sty 2012 15:13 
Świadomy

Zgadza się, chwilka przed zaśnięciem i powinny pojawić się efekty. Choć nie wykluczam też możliwości wysłuchania tego nagrania w ciągu dnia - 5 minut to nie pół godziny, więc zawsze można na chwilkę zrobić sobie przerwę.

Jak zawsze ważna jest wiara w moc nagrania. Bez względu na to, kto nagrywa takie nagranie, czy Monroe, czy Bytof, zawsze trzeba wierzyć, że jutro będzie efekt. Inaczej nigdy niczego nie osiągniemy takimi sposobami :)

A, i dzięki za miłe słowa ;p

//proszę nie usuwać moich postów, gdyż każdy jest coś wart, nie robię offtopu...

Tytuł: Re: Poprawa jakosci snow - male nagranie od stratega
 Post Napisane: 16 sty 2012 20:37 
Senny Podróżnik

Bez obrazy... Ale nie wiem czemu spodziewałem się czegoś dziwnego, tudzież gorszego. A to całkiem przyjemne i ciekawe nagranie. Twoje słowa dość dobrze komponują z tym szumem morza i takim *ekhem* dziwnym dźwiękiem przeskakującym z jednej słuchawki na drugą. Mi się jak najbardziej podoba i możesz robić kolejne nagrania tego typu...
Jestem za! Obrazek

Post Napisane: 16 sty 2012 23:05 
Świadomy

Spoko, sam spodziewałem się znacznie gorszego efektu, ale z racji tego, iż wyszło całkiem nieźle, postanowiłem po prostu Wam pokazać efekty mojej pracy.

Skoro przynajmniej dwóm osobom się podoba moja praca, postaram się skleić coś bardziej konkretnego. Na razie jednak się nie deklaruję na konkretne terminy ;p

Co powinienem według Was zmienić w takich nagraniach?

Post Napisane: 21 gru 2012 19:12 
Przebudzony

linki wygasły

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki