Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jak oceniasz technikę?
rewelacyjna 29%  29%  [ 2 ]
bardzo dobra 0%  0%  [ 0 ]
dobra 29%  29%  [ 2 ]
przeciętna 14%  14%  [ 1 ]
słaba 14%  14%  [ 1 ]
okropna 14%  14%  [ 1 ]
Liczba głosów : 7

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SILD - technika dla początkujących
 Post Napisane: 16 maja 2011 21:41 
Senny Podróżnik

Dzięki strateg, pomogłeś :)
Czekam na te nowe nagrania :)

Post Napisane: 17 maja 2011 16:02 
Świadomy

Cieszę się. Powiedz mi jeszcze, która z rad pomogła :D

Nagrania oczywiście zamieszczę, tylko aktualnie mam wyjątkowo mało czasu. Myślę jednak, że w weekend powinienem choć cześć zamieścić. Rozważam ząłozenie nowego wątku tylko z nagraniami relaksacyjnymi.

//proszę nie usuwać moich postów, gdyż każdy jest coś wart, nie robię offtopu...

Post Napisane: 17 maja 2011 20:41 
Senny Podróżnik

Chodziło o to, że słuchając nagrania już je doskonale znałem i muszę je zmienić :)
I także o to, że zapominam o RT.

Co do wątku.... Bardzo dobry pomysł :) Jestem za !

Post Napisane: 18 maja 2011 08:17 
Świadomy

PiNGWiN_312 napisał(a):
Chodziło o to, że słuchając nagrania już je doskonale znałem i muszę je zmienić :)
I także o to, że zapominam o RT.

Co do wątku.... Bardzo dobry pomysł :) Jestem za !

Dobrze, wziąłem kilka zupełnie przypadkowych nagrań i wgrałem je na serwer. Może choć jedno będzie Ci pasowało. Choć trochę martwią mnie ich szybkość i żywiołowość, po których mogą, choć nie muszą, być problemy z zaśnięciem. U mnie takowe nie wystąpiły. :) Więcej dopiero w weekend, jeśli znajdę czas.

Oto link: http://www.deshan.pl/pingwin.zip

//proszę nie usuwać moich postów, gdyż każdy jest coś wart, nie robię offtopu...

Post Napisane: 18 maja 2011 20:42 
Senny Podróżnik

Dzięki wielkie :)
U mnie raczej nie będzie problemów z zaśnięciem. Wstaję 3:00, więc spokojnie sobie zasnę :). A jeszcze takie jedno pytanie, trochę bezsensowne, czy te utwory muszą mieć jakąś określoną długość? :P (wiem, że muszą być spokojne, chyba nie będę Metalu słuchał :D)

Ostatnio edytowano 18 maja 2011 21:35 przez PiNGWiN_312, łącznie edytowano 1 raz

Post Napisane: 18 maja 2011 21:06 
Świadomy

Nie, nagrania nie muszą mieć określonej długości. Mają głównie służyć relaksacji słuchającego, a przede wszystkim udokumentowaniu danego postanowienia.

Przykładowo: Jeśli rodzice każą Ci się lepiej uczyć pod groźbą obcięcia kieszonkowego efekt może być różny. Jeśli skończy się na rozmowie, która ine będzie zawierała żadnego jawnego potwierdzenia wszystkich postanowień, Twoja motywacji szybko zmaleje. Jeśli zaś każą podpisać sporządzony dokument, który będą przechowywali i ilekroć przyniesiesz złą ocenę pokazywali wraz z odebraniem kieszonkowego, Twoja motywacja pozostanie na niezmienionym poziomie.

Tutaj chodzi o taka dokumentację, która jednoznacznie ma pokazać Twojej podświadomości, że chcesz mieć świadome sny. Codziennie wieczorem odnawiasz ten dokument wzmacniając go i, co za tym idzie, efekty jakie przynosi ze sobą.

Czyli jeszcze raz, nagrania mogą być dowolne, ważne by nie były bardzo krótkie, ani przesadnie długie. Tu nie chodzi o wysłuchanie "na odpieprz się", ani też zamęczenie swoich uszu. Dobrze by było także, żeby podczas słuchania organizm wypoczął i zregenerował się. Nagrania relaksacyjne mają własnie pomóc w ustabilizowaniu. Wiadomo, po powiedzmy techno będziesz bardziej wybudzony aniżeli rozluźniony, a to nie pomorze Ci zasnąć.

Dodatkowo niektórzy ludzie mają tendencję do kontynuowania w myślach melodii, gdy już jej nie słuchają. Wiadomo, podczas zasypiania bardziej porządana jest spokojna muzyka, która być może pozwoli utrzymać skupienie i osiągnąć WILD. Tak przecież działa wiele dosów i presetów.

Tytuł: Re: SImpleLD (dawniej SILD) - technika dla początkujących
 Post Napisane: 25 maja 2011 12:28 
Świadomy

Niestety, z racji ciągłego braku czasu nie jestem w stanie stworzyć obiecanego wątku, gdzie zmieściłbym wszystkie proponowane nagrania. W roli rekompensaty zamieszczam kolejną paczkę:

http://www.deshan.pl/pingwin2.zip

Mam nadzieję, zw nagrań wystarczy na jakiś czas.

/* btw, muszę się pochwalić, moja projekt z fizyki został zakwalifikowany do finałów i 3 czerwca jadę na UJ w ramach projektu FENIKS, aby wygłosić prezentację ustną :D - w zasadzie ten projekt pożera ostatnio mój cały czas i tak będzie do czasu prezentacji, gdyż muszę go dopracować */

Post Napisane: 30 maja 2011 12:13 
Świadomy

Jutro wrzucam swoje dwa nagrania, o ile znowu coś nie wypadnie... Sorry za delay, doskonale wiecie, co się dzieje w szkołach ;)

Post Napisane: 30 maja 2011 18:36 
Świadomy

OK, jak chcesz mogę wrzucić je na mój serwer, aby łatwiej było pobierać. jeśli chodzi o mój zbiór nagrań, to wszyscy sobie jeszcze poczekacie :roll:

Post Napisane: 01 cze 2011 11:15 
Świadomy

http://www.sendspace.com/file/jtqez7
Oto i są moje 2 nowe kawałki i extend poprzedniego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki