Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki

Autor Wiadomość
 Tytuł: Inkubacja snów
 Post Napisane: 24 cze 2010 15:26 
Śpiący

Tekst z: Świadome Śnienie - Marek Kopydłowski

Cytuj:
Inkubacja snów to prosta technika, która pozwoli Ci śnić na ściśle określony temat. Pamiętaj, że te sny nie muszą być koniecznie świadome. Najpierw wybierz sobie temat snu (np. „chcę lecieć na Marsa”). Dobrym pomysłem jest zapisanie gdzieś tego tematu. Jeśli chcesz robić coś konkretnego, to zapisz Twoje plany pod tematem (np. „chcę spotkać Marsjan)”. Jeśli chcesz, aby był to świadomy sen, to zapisz coś w stylu „kiedy będę śnił o locie na Marsa, to przypomnę sobie, że śnię”. Zaraz po tym połóż się spać i wyobraź sobie śnienie o wybranym przez Ciebie temacie. Jeśli chcesz, aby był to świadomy sen, to wyobraź sobie, że zauważasz, że śnisz. Jeśli chcesz zrobić coś specjalnego, to wyobraź sobie, jak to robisz po tym, jak odzyskasz świadomość. Myśl o Twoim temacie i planach, kiedy będziesz zasypiał. Postaraj się, aby ostatnia rzecz, o której pomyślisz przed położeniem się spać to był Twój plan, aby śnić na dany temat.

Tytuł: Re: Inkubacja snów
 Post Napisane: 07 sty 2011 12:14 
Zbanowany

czasami u mnie działa,ale nie zawsze,nigdy nie inkubuję w pełni,myślę sobie:będę kopulował z fajną laską koloru włosu blond i fajnymi oczami,obok będzie milion dolców,Ok,jest milion dolców ale laski ni ma,nigdy skuteczność nie była u mnie 100 %

Drugie zwrócenie uwagi - 1szy warn. Naucz się pisać.

Post Napisane: 07 sty 2011 16:06 
Senny Podróżnik

No tak, ciekawy sposób na śnienie na wybrany temat, ale jest jedno ale: Bo gdy ktoś zasypia z 20 min to trudno będzie mu ciągle myśleć o jednym śnie :?.Sposób czasem działa, w młodości tak robiłem jak jeszcze o tym nie wiedziałem, lecz w tedy nie wiedziałem nic o ld i oobe, ale interesowałem się snami i szukałem wyjaśnień, tego co chce mi sen przekazać ;p

Post Napisane: 24 lip 2011 19:08 
Senny Podróżnik

Inkubacją można też ćwiczyć nawyk robienia RT gdy się widzi znak snu. Ostatnio wywołuję przez inkubację swój znak - Harrego Pottera i staram się pamiętać, aby zrobić RT. Niedługo powinno mi się udać, i będe pamiętać o testach :D

Post Napisane: 26 wrz 2011 09:11 
Śpiący

Mr.Poplop napisał(a):
No tak, ciekawy sposób na śnienie na wybrany temat, ale jest jedno ale: Bo gdy ktoś zasypia z 20 min to trudno będzie mu ciągle myśleć o jednym śnie :?.Sposób czasem działa, w młodości tak robiłem jak jeszcze o tym nie wiedziałem, lecz w tedy nie wiedziałem nic o ld i oobe, ale interesowałem się snami i szukałem wyjaśnień, tego co chce mi sen przekazać ;p

no albo jak ktoś nie potrafi zasnąć wizualizując mnie po 2 3 minutach głowa zaczyna boleć bardzo
generalnie technika zarąbista ale nie dla mnie 1 mi się udało ze zwykłym snem okazja się pewnie już nie powtórzy

Zacznij dbać o interpunkcję itp.

Strona główna forum » Sny, LD, OoBE » Techniki