Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Gry

Autor Wiadomość
 Tytuł: Fallout 3 GOTY - Games For Windows LIVE
 Post Napisane: 31 mar 2010 21:17 
Śpiący

Witam wszystkich,

Chcę kupić grę Fallout 3: Game of the Year Edition ze wszystkimi dodatkami.
Gra będzie w całości po angielsku (eBay). Otóż ma ona logo Games for Windows LIVE.

Obrazek

1. Czy po zarejestrowaniu konta GFWL jako zagraniczny (powiedzmy brytyjski) użytkownik,
będę mógł w pełni korzystać z konta LIVE, razem z możliwością save'owania i zdobywania Achievement'ów ?

2. Czy jeśli teraz mam zainstalowaną zwykłą wersję angielską (nie tę wydaną przez Cenegę),
to czy stare sejwy będą kompatybilne z nową wersją gry ?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Tytuł: Fallout 3 GOTY - Games For Windows LIVE
 Post Napisane: 31 mar 2010 23:33 
Administrator Snów

Co do jedynki, myślę, że będziesz mógł, chociaż sam nie korzystałem z tego jak grałem w cokolwiek ze znaczkiem GFWL. Nie widzę też powodu, dla którego nie miałoby to działać po zarejestrowaniu się jako polski użytkownik, chociaż idąc za przykładem iTunes w Polsce, wszystko jest możliwe. Użytkownik UK albo USA powinien zadziałać, ale łba sobie nie dam odkroić.

Ja kupiłem Fallouta3 w Polsce zaraz po premierze od Cenegi. Polska wersja ma jeden plus czyli Skiba w roli 3Doga i pełno minusów, między innymi nie obsługuje FOSE i co lepsze mody nie działają. Anyway, tam też jest GFW, ale nie live, choć w samym menu gry jest taka opcja, ale włączenie jej nic nie powoduje. Cholera wie.

Co do save'ów, powinno wszystko działać o ile wersje gry są takie same. Mam na myśli 1.0, 1.1 itp. Wystarczy pewnie zainstalować patcha na obecnego Fallouta. Wiem, że save'y się kłócą, jeżeli przechodziłeś w podstawce a chcesz je uruchomić np. z operation anchorage albo innym DLC, a z tego co widzę ta wersja GOTY ma je od razu na płytce, więc może coś nie zadziałać.

Ale i tak bym ją kupił i przeszedł od początku, bo warto, szczególnie z wszystkimi DLC i potem z modami opartymi o FOSE, przykładowo, jest mod gdzie można zarządzać małym oddziałem Enklawy i siać spustoszenie na pustkowiu.

Also, spytaj się może o szczegóły na gry-online.pl bo tak do końca nie jestem pewien tego GFWL.

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Gry