Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Muzyka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Derekomendy
 Post Napisane: 15 kwi 2010 20:40 
Administrator Snów

Z tego co piszesz, to masz lewe wyznaczniki, heavymetalowe czy inne zespoły mają wokalistów drących ryja jak by mieli gardło z jakiegoś tworzywa sztucznego, że ich nie boli, przez w cholerę czasu a na gitarach także grają zazwyczaj zarąbiście. Możesz 5h naginać w garnek, a możesz 5 min zagrać melodię jaka sprawi, że tłumy zapłaczą lub dostaną orgazmu muzycznego...

Ps. nie lubię heavy metalu

"To, że masz otwarte oczy nie znaczy, że nie śpisz. Trzeba jeszcze przetworzyć obraz przekazywany nam przez oczy, by zrozumieć co się dzieję w naszym otoczeniu. Jak sobie z tym radzisz? Rozejrzałeś się już?"
Obrazek
LD = 129 \o/

Post Napisane: 15 kwi 2010 20:47 
Pan Snów

Kasztan napisał(a):
Może lepiej poznać dlaczego to jest złe, a nie sugerować się opinią innych?

A to było do mnie? Bo już się gubię.
Kasztan napisał(a):
Wracając do comy, zagraj tak jak oni na gitarach i wydzieraj sie przez 5 godzin tak jak wokalista to może docenisz ich muzykę.

Dobra, jak zobaczysz szpetny budynek i stwierdzisz, że jest szpetny, to też cię poproszę o zaprojektowanie/wybudowanie lepszego.
Kasztan napisał(a):
Jest ona skomponowana w sposób złożony

Tyś chyba złożonej muzyki nie słyszał
Kasztan napisał(a):
nic nie ma przypadkowego, wszystko trzyma się kupy

Jakby było coś przypadkowego, to już wina studia, nie zespołu. A to, że się trzyma kupy - yyy... więc? Nawet happysad czy inny Nickelback się trzyma kupy, co to ma do rzeczy?

Urwali mi frędzel od pledu.

Tytuł: Derekomendy
 Post Napisane: 15 kwi 2010 20:56 
Przebudzony

Ramiel masz ciężkie niewzruszone poglądy : D Po części się z Tobą zgadzam, a po części nie. Tekst może nie jest składową, całkiem fajna rozkmina, ale z drugiej strony nie jest dodatkiem do muzyki, tekst jak i wokal powinny być integralnie i nierozerwalnie wmontowane w muzykę jeśli już mają się w niej pojawić. I razem tak jak powiedziałeś brzmieć. Jeśli o sam tekst chodzi to nawet jakby super to brzmiało a śpiewali by jakieś głupoty to nie idzie tego słuchać bo się psuje całość.

Kasztan! Też gram na bassie. Tzn nie gram, próbuję grać i to od dawna, ale zawsze k... coś. Jak nie brak czasu to brak chęci, albo depresja 'artystyczna' że jestem beznadziejny i to i tak nie ma sensu. Moje granie to totalna klapa, już całkiem długo mam bass a jestem na poziomie grania miesiąc. Tym bardziej teraz kiedy wróciłem po kilkumiesięcznej emigracji i jak się okazało wszystko niemal zapomniałem : O Chociaż wróciłem z jakąś fajną zmianą że mam dużo chęci i siły do robienia różnych rzeczy. Tzn lenistwo ze mnie trochę uleciało. Więc jest nadzieja : D Ale z drugiej strony jutro znów znikam na tydzień około : (

A co do Comy to jeśli o mnie chodzi słyszałem, byłem na kilku koncertach, właściwie to nie do końca byłem, bo jako że mi się nie podoba to zaraz gdzieś się zmywaliśmy jak grała coma. Ale słyszałem, gdyby mi się spodobało to bym został.

Post Napisane: 15 kwi 2010 20:59 
Administrator Snów

Przestańcie o basie, bo planuje kupno już z rok, ale jakoś szkoda mi kasy tyle wydać :\ Po maturze może coś się rozkmini...

"To, że masz otwarte oczy nie znaczy, że nie śpisz. Trzeba jeszcze przetworzyć obraz przekazywany nam przez oczy, by zrozumieć co się dzieję w naszym otoczeniu. Jak sobie z tym radzisz? Rozejrzałeś się już?"
Obrazek
LD = 129 \o/

Post Napisane: 15 kwi 2010 21:05 
Pan Snów

Norb napisał(a):
tekst jak i wokal powinny być integralnie i nierozerwalnie wmontowane w muzykę jeśli już mają się w niej pojawić.

Powiedz to Uli Dudziak ;p
Norb napisał(a):
Jeśli o sam tekst chodzi to nawet jakby super to brzmiało a śpiewali by jakieś głupoty to nie idzie tego słuchać bo się psuje całość.

Mnie tam KDZKPW dobrze się słucha pomimo tekstów.

Post Napisane: 15 kwi 2010 22:13 
Przebudzony

Jako że już offtopic jest całkiem pokaźny to nie zawaham się spytać. Ramiel a czego ty słuchasz, tzn nie może inaczej, co byś mi polecił do przesłuchania? Tak z ciekawości pytam. Momentami widzę że masz niezły gust, a momentami mam wrażenie że mieszasz z błotem wszystko co wydaje dźwięki : P

OK, w rekomendach trochę podrzucę

Post Napisane: 15 kwi 2010 22:19 
Senny Podróżnik

Ja słyszałem że muzyka łagodzi obyczaje :lol: . Może uszanuje gusta jeden drugiego bo przecież nie można oceniać człowieka po tym czego słucha a tym bardziej go wieszać ;)

Edit.1
Wow Zanim ja napisałem jeden post wskoczyły ze 4-ry nowe :)

Post Napisane: 15 kwi 2010 23:27 
Administrator Snów

Yeah, Dżem-Coma flamewar.

W sumie to się rozpisywał nie będę, bo sądzę praktycznie tak samo, jak Ramiel. Nie trawię ani jednego, ani drugiego, ale czaję, że ktoś może ich lubić. Dla ta muzyka, w obu przypadkach jest zbyt powtarzalna, nieoryginalna, bez polotu, sucha, czerstwa, nudna, nie budzi żadnych emocji, wyblakła i wyprana.

MOAR FLAEM.

PS. Japko, za co dostałeś bana? :p

Post Napisane: 15 kwi 2010 23:29 
Pan Snów

Nie wiem, bany posypały się w momencie modernizacji serwisu ;p
Ale już nawet nie chce mi się z moderacją gadać.

Post Napisane: 16 kwi 2010 00:26 
Przebudzony

przeczytałem, że posypały się banany... xD

Chyba offtopu czas skończyć czas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Muzyka