Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Muzyka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Derekomendy
 Post Napisane: 25 lut 2010 20:26 
Przebudzony

Tym razem dzielmy się zespołami lub piosenkami które w waszym mniemaniu są warte śmiechu, lub są okropne. Oczywiście mam nadzieję że nie będziemy się nawzajem tym krzywdzić, bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Choć myślę że małą wymianę zdań na ten temat można dopuścić :) Lecz są na tym świecie takie zespoły które są totalnym dnem muzycznym i to niezależnie od gustu, oraz są takie które śmieszą. Właściwie to nawet nie wiem czym tutaj rozpocząć, ale chcę żeby taki temat był. Zacznę więc może taką klasyką.

Tytuł: Re: Derekomendy
 Post Napisane: 25 lut 2010 23:49 
Pan Snów

Norb napisał(a):
bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

A w rzyć kopa chcesz?

5 koszmarów. Więcej nie, bo się porzygam.

Urwali mi frędzel od pledu.

Post Napisane: 26 lut 2010 00:15 
Przebudzony

Od kolegi Huana Diego z Hiszpanii:

Pamięta ktoś Słoneczny Patrol? :D

A to tak z polskiego poletka:

Post Napisane: 26 lut 2010 13:11 
Administrator Snów

Elektronik supersonik to kawał zajebistej muzyki.

Ramiel, śmiechłem hardo. Najlepsze, że 80% polaczków wsadziłoby Cię na pal za Dźem a reszta za Kome.

Co do Gagi, muszę się przyznać, że wcale nie tak strasznie mi się jej słucha, albo raczej, nie przeszkadza mi jak leci (chyba, że DJ puszcza Gagę zamiast electro :D).

Teraz coś ode mnie.

Reszta, jak mi się przypomni.

Post Napisane: 26 lut 2010 18:15 
Senny Podróżnik

Szakaron!

Post Napisane: 26 lut 2010 18:19 
Administrator Snów

Przecie to je świetne! Doskonale odzwierciedla twórczość innych tandetnych kawałków (bełkotanie o byle czym, byle by jakieś suki tańczyły w tle i machały tyłkami) :D

"To, że masz otwarte oczy nie znaczy, że nie śpisz. Trzeba jeszcze przetworzyć obraz przekazywany nam przez oczy, by zrozumieć co się dzieję w naszym otoczeniu. Jak sobie z tym radzisz? Rozejrzałeś się już?"
Obrazek
LD = 129 \o/

Post Napisane: 27 lut 2010 02:35 
Pan Snów

Za derekomndację 444, Jerdu dostanie 444 baty na plery. Nie godzi się.

A lejdi kaka to jest pieprzony menace. To jest to, co prowadzi muzykę rozrywkową do ostatecznej zagłady. Muzyczny obraz piekła, w którym jest tylko płacz i zgrzytanie zębów. Gdy słyszę jej oma-roma-ulalala, mam ochotę mordować. Bez opamiętania walić tępą, zardzewiałą siekierą w tłum, godzinami wypompowując agresję, aż jedyne co pozostanie to zimna pustka, kołysząca mnie choroba sierocą po kres much dni.

AAAAAAAAARRRRRRRRGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!

(dziękuję, już mi lepiej)

Urwali mi frędzel od pledu.

Post Napisane: 27 lut 2010 12:47 
Senny Podróżnik

Ty masz ochotę mordować? Co ja mam powiedzieć? Jak zdawałem egzamin na prawko to mi się w mózgu wkręciła piosenka jakaś Blog 27 i nie chciała mi z bani wyjść. Przez godzinę musiałem ją sobie nucić w głowie i nie mogłem przestać!

Post Napisane: 27 lut 2010 14:02 
Administrator Snów

ramiel napisał(a):
Za derekomndację 444, Jerdu dostanie 444 baty na plery. Nie godzi się.

A lejdi kaka to jest pieprzony menace. To jest to, co prowadzi muzykę rozrywkową do ostatecznej zagłady. Muzyczny obraz piekła, w którym jest tylko płacz i zgrzytanie zębów. Gdy słyszę jej oma-roma-ulalala, mam ochotę mordować. Bez opamiętania walić tępą, zardzewiałą siekierą w tłum, godzinami wypompowując agresję, aż jedyne co pozostanie to zimna pustka, kołysząca mnie choroba sierocą po kres much dni.

AAAAAAAAARRRRRRRRGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!

(dziękuję, już mi lepiej)

A widzisz, mnie takie coś bierze jak słyszę Stachurskiego, bo to jest ostateczna wersja grafomaństwa z najbardziej debilnym podkładem jaki człowiek jest w stanie stworzyć. Zresztą, zanim Stachurski nie ochujał do reszty, robił tylko trochę lepsze gówno.

IMO, Gaga wniosła coś nowego do 'radia' i jak dla mnie jest to zdecydowanie lepsze od kolejnej Gosi Andrzejewicz, która pier*** jak jej ciężko bez mężczyzny. Fakt, że ta piosenka Gagi jest chyba najgorszą, jeśli chodzi o to całe "ulala", ale trzeba przyznać, że znalazła kogoś dobrego od aranżacji i to w sumie jest jego sukces.

W muzyce, powiedzmy, szeroko słuchanej, wpienia tzw. Ryszarda i jej hit Parasolka, z tym makabrycznie przedłużonym ELA ELA ELA ELA ELA doprowadza do krwawienia z uszu.

Wkurwiają mnie też dużo bardziej kolejne hiciory w stylu czarnych dup, które niby to rapują, niby to jakieś r'n'b uprawiają (kto w ogóle nazwał r'n'b tak jak rythm'n'blues, nigga plz).

Że nie wspomnę, o chłopakach z osiedla w stylu Mezo, przy których stan katatoniczny wydaje się lepszym wyjściem. O, albo cud-miód 18L.

Post Napisane: 27 lut 2010 17:51 
Senny Podróżnik

yeld napisał(a):
kto w ogóle nazwał r'n'b tak jak rythm'n'blues, nigga plz

Też mnie to zawsze zastanawiało, co za debil skojarzył rhythm and bluesa, wspaniałe dziedzictwo Ray'a Charlesa, Sama & Dave'a, braci Blues i innych z pseudomuzyką Rychanny czy Bejonse...

A co do "Parasolki", to ta wersja jest całkiem niezła :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Muzyka