Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Film

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Filmiki z youtube warte obejrzenia
 Post Napisane: 01 mar 2012 18:24 
Pan Snów

Najlepsze co wyniosłem z tego filmiku to wiedza, że od weganizmu wypadają włosy.

Slava napisał(a):
Obejrzeliście to chociaż?

I jeszcze: wątki, które każdy nowy user ma tworzyć mają być przedyskutowywane z Wami, czy dalej będziecie w ten sposób odstraszać nowych? Skoro forum to miejsce otwarte dla wszystkich, to umysły userów także powinny być otwarte. Mnie tam takie gadanie nie rusza zbytnio, wiem jednak, że takie zamknięcie na tematy poruszane w Waszej zamkniętej społeczności nie pozwalają na rozwój forum. Tutaj chyba leży podstawowa przyczyna tego, że forum śpi.

Nie jesteśmy fanwhore'ami. Nie będę się miział z ludźmi postującymi szambo intelektualne tylko dlatego, że na forum panuje zastój. Sorry Winnetou.

Urwali mi frędzel od pledu.

Post Napisane: 01 mar 2012 18:32 
Przebudzony

Skoro Ci się nie podoba, to mogłeś w ogóle nic nie pisać. Nowy użytkownik, widząc taką odpowiedź na wcześniejszego posta innego nowego usera, pewnie trochę się zastanowi nad tym, czy aby jest sens pisać.

Post Napisane: 01 mar 2012 18:33 
Administrator Snów

Jak ktoś nie jest w stanie znieść krytyki (obojętnie jakiej) i obronić swojego zdania to może faktycznie nie powinien pisać w internecie, bo pewnie umarłby od doznanego szoku.

Post Napisane: 01 mar 2012 18:40 
Pan Snów

Slava napisał(a):
Skoro Ci się nie podoba, to mogłeś w ogóle nic nie pisać. Nowy użytkownik, widząc taką odpowiedź na wcześniejszego posta innego nowego usera, pewnie trochę się zastanowi nad tym, czy aby jest sens pisać.

Szastanie ewidentnymi kłamstwami uważam za czynność znacznie bardziej patologiczną.
Przeskoczyłem do 1/3 filmiku i parskłem na Under Pressure, po czym przewinąłem do około połowy i w te 2-3 minuty nałapałem tyle bzdur, że ciężko byłoby mi samemu takie wymyślić.
- człowiek jest w 100% roślinożerny - oczywiście nie trawimy tłuszczów zwierzęcych ani białek, a te kły to po to, żeby ładnie wyglądały.
- zewnętrzny cholesterol to automatycznie zły cholesterol - o radości : DD
- zwierzęta nie mogą mieć zatorów żylnych - ciekawe z którego palca to wyssał. Stawiam, że u nogi.
- argumentacja długością układu pokarmowego miała by cień sensu gdyby podważał mięsożerność, ale on podważa wszystkożerność, więc chybione. Zresztą to sugerowanie nie wprost, że mięsożerny = padlinożerny.

Po tych kilku minutach wyłączyłem.

Urwali mi frędzel od pledu.

Post Napisane: 04 mar 2012 19:32 
Administrator Snów

Slava, ty po prostu cannot into internety i to tak bardzo. Nie wiem czy może na jakimś kwejku, demotach i jakiś attentionwhore sajtach jest tylko wzajemna adoracja i podziw, ale w większości miejsc zazwyczaj jak ktoś rzuci wymowny komentarz obrazkiem, to nikt nie płacze rzek.

"To, że masz otwarte oczy nie znaczy, że nie śpisz. Trzeba jeszcze przetworzyć obraz przekazywany nam przez oczy, by zrozumieć co się dzieję w naszym otoczeniu. Jak sobie z tym radzisz? Rozejrzałeś się już?"
Obrazek
LD = 129 \o/

Post Napisane: 02 kwi 2012 19:22 
Senny Podróżnik

Tjak, tjak! Minecraft. Ale to nie wymaga, by znać czy też lubić tą grę. Zwróćcie przede wszystkim uwagę na samą historię oraz wykonanie (choćby i na tą klimatyczną muzykę w tle). Film zrobiony w domowym zaciszu... Jest jednak lepszy niż niektóre wysokobudżetowe produkcje. Mówcie co chcecie. Na mnie wywarł bardzo pozytywne wrażenie (dobra, prawie się popłakałem w pewnym momencie).

Film-Arcydzieło warty obejrzenia.

Gość na scenarzystę.

Tytuł: Re: Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie
 Post Napisane: 11 kwi 2014 21:02 
Senny Podróżnik

Slava napisał(a):

Slava napisał(a):

Tak sie zastanawiam czego się spodziewałeś. Jak dziecku powiesz że cukierki są nie zdrowe i przyczyniają sie do próchnicy to ci wyrecytuje całą listę przeciw twojemu zdaniu. Nie twierdze że wszystko co usłyszałem na tym filmie jest prawdą bo się poprostu na tym nie znam i nie chce mi sie sprawdzać w googlarce ale pod 90% filmu podpisuje sie dwoma rękoma.

Od siebie dorzuce taki filmik;

Post Napisane: 13 kwi 2014 23:10 
Przebudzony

IMHO forum śpi, bo coraz mniej pojawia się tu konkretów o LD a coraz więcej pierdół. Co nowy post to jakieś totalne pierdoły. Miałem kiedyś chęć wstawiać tu na bieżąco swój dziennik, żeby w razie czego coś omówić, przedyskutować z ludźmi w temacie. Teraz nowe posty to same pierdoły, taka prawda! :D Uff, lepiej. Żeby nie było że offtop:

Uważam że warto obejrzeć ;) Kolejne pierdoły do kolekcji ;P

Post Napisane: 14 kwi 2014 07:07 
Administrator Snów

Ja tam zacząłem z powrotem swój dziennik pisać chociaż rzadko kiedy mam czas, ale Tobie też polecam.

Post Napisane: 14 kwi 2014 10:37 
Senny Podróżnik

djzatorze napisał(a):
Miałem kiedyś chęć wstawiać tu na bieżąco swój dziennik, żeby w razie czego coś omówić, przedyskutować z ludźmi w temacie.

Przyganiał kocioł garnkowi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to » Film