Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Życie Forum » Ogłoszenia

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Keep up the good work.
 Post Napisane: 16 sie 2010 22:43 
Świadomy

larthas napisał(a):
Aż mi się nie chce tych wszystkich nowych postów czytać ;P

Ja prawie nigdy nie opisuje snu ze zbędnymi szczegółami, bo po co ;p

Nie wiem czy świadomie śnisz, czy jeszcze nie.. (nie zdążyłam się jeszcze zagłębić w to forum..witam!) ...aale, dla tych, którzy robią dzienniki snów po to, by osiągnąć stan świadomego śnienia - opisywanie szczegółów jest konieczne, gdy właśnie po szczegółach rozpoznajemy, że śnimy. Mózg uczy się je rozpoznawać, i wtedy sprawa staje się o wiele prostsza.

Sen jest ideą; dlatego nie powinna nas dziwić jego materialna obecność na własnym pogrzebie. Sen jest ideą tego, co ukrywamy w niezbadanych reWirach własnej podświadomości. Sen jest także królestwem archetypów
,,Żyjemy tak jak śnimy - samotnie.''

Post Napisane: 17 sie 2010 03:44 
Pan Snów

Śnię, śnię, nawet mam całkiem pokaźną liczbę świadomych snów.

Ja nie piszę dzienników snów. Jak zaczynałem zabawe z LD to trochę tam sobie popisywałem, ale jakoś to do mnie nie przemawiało. Jedyne co zapisuje to LD i po prostu nie pisze o mało istotnych rzeczach, tylko o tym jak odzyskałem świadomość oraz towarzyszącym temu wydarzeniom (czasami piszę coś więcej jak mi się chce), żeby jak to później czytam, wiedziec o czym w ogóle był sen.

Post Napisane: 17 sie 2010 10:34 
Świadomy

larthas napisał(a):
Śnię, śnię, nawet mam całkiem pokaźną liczbę świadomych snów.

Ja nie piszę dzienników snów. Jak zaczynałem zabawe z LD to trochę tam sobie popisywałem, ale jakoś to do mnie nie przemawiało. Jedyne co zapisuje to LD i po prostu nie pisze o mało istotnych rzeczach, tylko o tym jak odzyskałem świadomość oraz towarzyszącym temu wydarzeniom (czasami piszę coś więcej jak mi się chce), żeby jak to później czytam, wiedziec o czym w ogóle był sen.

Ahm! No, to szczegóły nie są tu potrzebne.(;

Sen jest ideą; dlatego nie powinna nas dziwić jego materialna obecność na własnym pogrzebie. Sen jest ideą tego, co ukrywamy w niezbadanych reWirach własnej podświadomości. Sen jest także królestwem archetypów
,,Żyjemy tak jak śnimy - samotnie.''

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Życie Forum » Ogłoszenia