Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Życie Forum » Sprawy techniczne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podpis
 Post Napisane: 19 lis 2010 01:22 
Pan Snów

Lexiu napisał(a):
Jeżeli ktoś tu ma łącze mniejsze niż 512kbps, to niech się odezwie i pokaże obrazek wykonanego testu prędkości, wtedy zamilknę.

Ja mam łącze 8 mega, ale przydzielone dla całej kamienicy. Oznacza to, że czasami mój transfer spada do 1 kilobajta na sekundę.
Ale tu nie chodzi o ładowanie, a o względy estetyczne. Duża sygnatura zmniejsza przejrzystość forum i ciężej się je czyta. Sam mam imo za dużą sygnaturę, ale mnie wolno, jestem moderatorem.

Urwali mi frędzel od pledu.

Tytuł: Podpis
 Post Napisane: 19 lis 2010 01:32 
Administrator Snów

Dokładnie, tutaj chodzi o to, że ogromna sygnatura rozwala układ forum, robi się wszystko nieczytelne. Zobaczcie jak wygląda forum dnb.pl, gdzie sygnatury są dowolne. Śmiało przypuszczam, że objętość sygnatur do postów w temacie na dnb.pl wynosi 6 do 1.

Tytuł: Podpis
 Post Napisane: 19 lis 2010 03:03 
Kreator Snów

Oj tam dnb.pl - zobaczcie sobie dogsonacid.com, największe forum drum n bassowe świata (lub przynajmniej najbardziej uczęszczane przez wielkich tego światka). TAM to dopiero jest masakra.

A Wy narzekacie na sygnatury tutaj? Nigga please.

Jeśli uznamy, że ktoś ma za dużą sygnaturę, poprosimy go dyskretnie o jej modyfikację, a jeśli to nie podziała, to sami mu ją zmienimy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Życie Forum » Sprawy techniczne