Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to

Autor Wiadomość
 Tytuł: Siema :)
 Post Napisane: 23 lis 2012 00:58 
Śpiący

ja krótko i na temat :) Ogólnie witam , jestem nowy tu i z tego tytułu mam pytania: 1. jak ja mam się odnaleźć w śród tych wszystkich tematów i postów, nawet nie wiem od czego zacząć? 2. Widzę że tu w zasadzie każdy każdemu doradza, z tym że z moim wynikiem 23 LD może być ciężko z "fachową pomocą" :) co sądzicie ? a przy okazji jak tutaj na tym forum z aktywnością ludzi , zaglądać raz dziennie czy będzie mało ?

Ale kolorki to Ty moderacji zostaw ;) I miło by było widzieć tytuły tematu bardziej rzeczowe, do czystych powitań jest inny dział : p

(\../)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.

Tytuł: Re: Siema :)
 Post Napisane: 23 lis 2012 14:34 
Świadomy

1. To już chyba twój problem :P, ale możesz sobie czytać dziennie po parę wątków, jeśli dasz radę, w końcu się przez to przegrzebiesz.
2. Jeśli nie będziesz pisał jakiś bzdur/spamu, to myślę, że jest szansa, że zdołasz komuś udzielić "fachowej pomocy" :D.
3. Z aktywnością jest różnie, podczas roku szkolnego zazwyczaj słabo (ja sam często nie mam nawet czasu usiąść przy kompie w tygodniu), aczkolwiek nie jest to też "wymarłe forum". W czasie wakacji jest większa aktywność, pewnie wiąże się to z większą ilością czasu (także tego przeznaczonego na LD).

Poza tym witam na forum ;).

Post Napisane: 23 lis 2012 19:51 
Przebudzony

Hej :)
Hah, 23 LD. Ja miałam 2, z czego jedno dobre kilka lat temu, jak jeszcze nie miałam pojęcia, co to świadomy sen ;P

Post Napisane: 25 lis 2012 00:41 
Śpiący

Dzięki :) mlial , a wiesz w czym jest problem , czy zwyczajnie ci się nie chce ? :D

(\../)

Post Napisane: 25 lis 2012 15:45 
Przebudzony

Zaczęłam niedawno (pod koniec wakacji) i jakoś mi się nie chce ;P A jak np. próbuję WILD, albo SSILD, to strasznie niewygodnie mi się leży. Zazwyczaj po kilku lub kilkunastu minutach daję spokój i idę spać, bo nie mogę wytrzymać. No i mam strasznie słabą wyobraźnię. Mam nawet problem z wyobrażeniem sobie zegara, jak chcę spróbować alfa-budzika. Chyba że to wina zmęczenia...
Ostatnio miałam sen, w którym podejrzewałam, że to musi być sen, bo oddychałam pod wodą. Zrobiłam więc RT z nosem (dzięki któremu jakoś na początku września miałam LD), ale nie udało mi się wciągnąć powietrza. Byłam zaskoczona, więc próbowałam jeszcze kilka razy, bez żadnych pozytywnych rezultatów.

Post Napisane: 25 lis 2012 22:07 
Śpiący

ja swoje doświadczenie opieram głównie o WILD :) nie wiem czy próbujesz tradycyjnego ale tym dużo lepszym jest ten: http://www.lucid.fora.pl/praktyka,7/wil ... ,2271.html , w tej kwestii akurat trochę wiem to pomogę :) a co do wizualizacji to już nie do mnie bo ci tylko w głowie poprzewracam :)

(\../)

Post Napisane: 28 lis 2012 19:23 
Przebudzony

Ehh, próbowałam. Obudziłam się o 4.00 (swoją drogą - nie wiem jak telefon, który miałam wieczorem pod poduszką, podpięty do ładowarki, znalazł się na półce przy łóżku O.O), potem z 2-3 minuty relaksu. Następnie położyłam się i zastosowałam kotwicę (rękę pod plecy). Nie była jakoś strasznie uciążliwa, ale czułam ją. Leżałam tak pewien czas, myślałam że było to może z 15 minut, ale w końcu nie wytrzymałam, bo było mi niewygodnie. Dałam sobie spokój. Spojrzałam na zegarek - 4.40. Możliwe, że przysnęłam?

Post Napisane: 01 gru 2012 02:19 
Śpiący

w takiej sytuacji to by było nawet lepiej gdybyś rzeczywiście przysnęła bo dzięki kotwicy świadomość była by większa podczas snu i i tak był by LD, możliwe że zwyczajnie byłaś daleko REMa :)

(\../)

Post Napisane: 09 sty 2013 21:30 
Kreator Snów

Co do aktywności ludzi, to zważ na to jak ograniczoną tematyką jest LD ;)

Strona główna forum » Przebudzenie » Ja właśnie to