Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Pytania

Czy działają na Ciebie tzw. wspomagacze?
Tak, wszystkie 0%  0%  [ 0 ]
Częściowo - tylko zioła/rośliny 0%  0%  [ 0 ]
Częściowo - tylko presety 0%  0%  [ 0 ]
Nie, w ogóle 100%  100%  [ 3 ]
Liczba głosów : 3

Autor Wiadomość
 Tytuł: Podatnosc na wspomagacze (substancje i presety)
 Post Napisane: 13 lut 2011 15:30 
Świadomy

Wybaczcie, jesli dubluje, przegladnalem wszystkie dzialy, gdzie moglo sie pojawic takie pytanie ale nie znalazlem takiego samego a ze polowa tematow brzmi np. tak: "Witam z pewnym pytaniem", "co to jest", "co to bylo?", "dziwne zjawisko" etc. i zeby sie domyslic co w nich jest trzeba byc Nostradamusem (albo spedzic tydzien na przeczytaniu ich wszystkich, ale tyle nie mam) to juz nie moja wina.
Pytanie brzmi:
Jak myslicie, czy tzw. wspomagacze (Celea, Silene, I-Doser, BWGen itp.) dzialaja na kazdego? Teoretycznie powinne - kazdy mysli inaczej, ale mozgi i zoladki mamy takie same i tak samo odbieramy bodzce, wiec skoro dzialaja na jednych, u innych reakcja powinna byc taka sama albo przynajmniej zblizona. No wlasnie, powinna. A np. u mnie nie jest. Czytalem mase opinii i wypowiedzi zachwalajacych wplyw w/w ziolka na swiadome sny albo jakie to fazy sie ma po niektorych presetach (albo, ze wrecz niebezpieczne jest uzywanie niektorych). A na mnie to wszystko nie działa. Totalnie. Mimo, ze chcialbym, lubie eksperymentowac i testowac ale to nie przynosi zadnych efektow. Czy to znaczy, ze cos nie tak z moimi szarymi komorkami?
Dodam jeszcze, ze mimo usilnych prob nie zaobserwowalem u siebie hipnagog(ów) (no, moze raz, kiedy przebudzilem sie gdzies nad ranem) i podejrzewam, ze to moze miec jakis zwiazek.

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Pytania