Zarejestruj    Zaloguj    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Pytania

Autor Wiadomość
 Tytuł: Co robić dalej? co własciwie się działo ?
 Post Napisane: 07 cze 2010 17:58 
Śpiący

witam
OoBE interesuje się od pewnego czasu , jednak można mnie nazwać żółtodziobem bo moje własne doświadczenia są znikome. Ale do rzeczy...
Miałam zamiar obudzić się samoczynnie o 3 nad ranem jak zwykle robię przy technice 4+1. Obudziłam się spontanicznie około wpół do pierwszej.Pomyślałam że czemu nie spróbować teraz. Rozbudziłam się ,a potem zaczęłam relaksować.W pewnym momencie pojawiły się wibracje jak zwykle. Nagle momentalnie zasnęłam. Po prostu mnie ścięło. Po jakimś czasie obudziłam się ( ciężko mi określić po jakim czasie, wydawało mi się że było to i kilka godzin albo minut/ sekund). Zdałam sobie sprawę że moje ciało leży inaczej niż ja , że jest obok ( ciało fizyczne leżało na plecach a ja z na boku) Nagle przeszył mnie straszny pisk, bałam się okropnie. Jednocześnie odczuwałam ciało fizyczne jak i to drugie. Byłam zdezorientowana, zaczęło kręcić mi się w głowie i jak by wyrywać na wszystkie strony co sprawiało dość mocny ból. Czułam się jakby rzucało mnie między ciałem fizycznym a astralnym ( użyłam tego słowa z braku innego adekwatnego). Trwało to jakieś 3 minuty. Nagle rzuciło mnie do ciała fizycznego. Byłam w mocnym paraliżu. Skupiłam się na tamtym odczuciu. I powtórka z rozrywki tym razem przez jakieś 2 minuty ( tym razem trochę słabsze odczucia). Kiedy przeszło nie udało mi się powtórnie tego wywołać.Zasnęłam.
I tu moje pytania :
-Co właściwie się działo
-Jak mogłam wejść dalej w OoBE ? ( proszę o odpowiedź niezależnie od waszego stosunku do tego)

Mam nadzieje że ktoś dostarczy mi odpowiedzi oraz rozwieje wątpliwości . Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam :)

Strona główna forum » Oneironautyka ogólnie » Pytania